HOME

Dom gościnny "LUNA" oferuje Państwu komfortowe pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe przez cały rok. Wszystkie pokoje posiadają łazienki (WC, natrysk, umywlka), telewizory. Do dsypozycji gości jest również ogólnodostępne pomieszczenie kuchenne. Nasz dom gościnny znajduję się w cichej oraz spokojnej części Rewala pośród drzew sosnowych. Obiekt położony jest w odległości 50 metrów od piaszczystej plaży oraz w pobliżu tarasu widokowego. Wypoczynek u Nas umili Państwu również sąsiedztwo wielu gastronomii, jak również sklepów spożywczych.
W obiekcie jest zakaz palenia.

DOM GOŚCINNY "LUNA"
72-344 REWAL
UL. RÓŻANA 3
KOM: 506 336 661

 

Zapraszamy do malowniczej miejscowości Rewal gdzie każdy znajdzie idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Gmina Rewal to miejsce w którym co lato ma miejscje ponad 100 imprez: koncerty, imprezy sportowe, i wiele wiele innych atrakcji

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Lokalne Atrakcje
Nadmorska kolej wąskotorowa liczy sobie grubo ponad 100 lat. Oddano ją do użytku w lipcu 1896 roku. Wówczas tory o szerokości 750 mm połączyły Gryfice, Trzęsacz, Rewal i Niechorze. W roku 1916 linia została przedłużona do Pogorzelicy i Trzebiatowa.
Latarnia w Niechorzu została zbudowana ponad 130 lat temu, jest więc zabytkiem architektury. Po raz pierwszy światło zapalono w niej w 1866 roku, używając do tego celu lampę olejową z czterema knotami. Latarnia ma 45 m wysokości. Jej światło można dostrzec z odległości 20 mil morskich (ponad 36 kilometrów).
Kościół w Trzęsaczu, który od ponad pięciu stuleci stoi na klifowym brzegu, nękanym sztormami i ulewami. Jesienią ubiegłego roku rozpoczęto wzmacnianie klifu, wykorzystując do tego celu najnowszą wiedzę i technikę. Dzięki temu ruina oddaliła się od morza i wytrzymała ostatnie burze i nawałnice.
Do Państwa dyspozycji jest 5 pokoi o łącznej liczbie 14 miejsc noclegowych. Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu dla grup zorganizowanych.